RSDW60F-24, Isolated DC/DC Converters 9-36Vin 24V 2.5A 60W 2x1 Iso
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
RSDW60F-24 Isolated DC/DC Converters 9-36Vin 24V 2.5A 60W 2x1 Iso, 6-DIP Module TH